RACŁAWICKA CENTER
WYNAJEM BIUR WROCŁAW

\

AKTUALNOŚCI

Sounds Off Veritas

21.06.2023

Miło nam poinformować, że nasz Najemca – Fundacja Veritas zaprasza wszystkich pracowników i Najemców Racławicka Center na wyjątkowy koncert zespołu GAJA oraz Wrocławskiego artysty Motorboats, który odbędzie się już 23 czerwca o godzinie 18:00 w siedzibie Fundacji Veritas na terenie zielonym nad malowniczym stawem za budynkiem A2.

Wstęp na koncert jest całkowicie darmowy, zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki i klimatycznych wieczorów na świeżym powietrzu. Będzie to wyjątkowa okazja do doświadczenia niezapomnianej atmosfery muzycznego święta.

Podczas koncertu zostanie również przeprowadzona zbiórka charytatywna na rzecz warsztatów muzycznych dla młodzieży „Sounds Off Veritas”. Dzięki tej inicjatywie, młodzi utalentowani będą mieli możliwość rozwijać swoje umiejętności muzyczne i wyrażać siebie poprzez sztukę dźwięku.

Na koncert obowiązują zapisy, dostępne pod linkiem: https://soundsoffveritas.com/fundacja-veritas-zaprasza-na-niezapomniany-koncert-plenerowy-z-udzialem-zespolu-gaja-i-motorboatsa/