RACŁAWICKA CENTER
WYNAJEM BIUR WROCŁAW

\

AKTUALNOŚCI

Fundacja VERITAS – przekaż 1,5% podatku

21.02.2024

Nasz Najemca – Fundacja Veritas, robi dobrą robotę, zobaczcie sami:
„Wspólnie możemy więcej! Podczas corocznego rozliczenia PIT, każdy z nas ma szansę przekazać 1,5% swojego podatku na rzecz wybranej organizacji. Wiemy, jak cenna jest każda forma pomocy, dlatego serdecznie zachęcamy Was do wsparcia w tym roku Fundacji Veritas.
Dla nas najważniejszy jest człowiek. Skupiamy się na holistycznym podejściu do ludzi, pomagając odkryć swoją wartość, unikatowość i miejsce w świecie. Naszą działalnością obejmujemy osoby w każdym wieku, z trudną sytuacją rodzinną i materialną, ale jesteśmy otwarci na pomoc każdemu, kto szuka wsparcia na osobistej drodze. Dajemy przestrzeń i możliwości do rozwoju mentalnego, edukacji, zrozumienia siebie, swoich emocji, nabycia umiejętności wspólnego działania, zadbania o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne oraz wiele więcej. Nasze projekty to długofalowa pomoc, która ma być kierunkowskazem, a sama Fundacja towarzyszem dla swoich beneficjentów.
Można sprawdzić nasze działania pod linkiem: https://fundacja-veritas.pl/aktualnosci/.”
Jak możecie pomóc? Wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym numer KRS Fundacji Veritas: 0000784405, zaznaczając chęć przekazania 1,5% swojego podatku na nasze działania. Można to również zrobić łatwo i szybko, korzystając z systemu e-PIT online  FUNDACJA VERITAS, 0000784405 1.5% e-pity.